Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
17 stycznia 2019
Nowy szef Wydziału Profilaktyki
17 stycznia komendant główny Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. Tomasz Połuch wręczył akt mianowania na stopień podpułkownika nowemu szefowi Wydziału Profilaktyki Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej.


Służbę na stanowisku szefa Wydziału Profilaktyki będzie kontynuował dotychczasowy specjalista Wydziału mjr Arkadiusz Gajewski. Oficera z dniem objęcia obowiązków służbowych minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak awansował na stopień podpułkownika.

– Dziękuję za zaufanie komendantowi głównemu Żandarmerii Wojskowej oraz za wsparcie szefowi Zarządu Prewencji i szefowi Oddziału Profilaktyki. Dziękuję wszystkim żołnierzom i pracownikom Oddziału Profilaktyki, bo są zespołem świetnych specjalistów, z którymi realizacja zadań w zakresie profilaktyki jest zarazem wyzwaniem, jak i przyjemnością – powiedział ppłk Arkadiusz Gajewski.

Działalność profilaktyczna jest planowym i skoordynowanym przedsięwzięciem służbowym organizowanym przez Żandarmerię Wojskową, we współpracy z dowódcami jednostek i instytucji wojskowych oraz podmiotów cywilnych, w celu przeciwdziałania przestępczości i zapobieganiu negatywnym zjawiskom w Siłach Zbrojnych RP.

 

Tekst i zdjęcia: Sylwia Guzowska

Dołączona galeria zdjęć: Nowy szef Wydziału Profilaktyki
generuj pdf
Kontakt

Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857300
fax. 261857325
kgzw.sekretariat@ron.mil.pl

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane