Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
08 marca 2019
Dzień Kobiet w KGŻW
Z okazji Dnia Kobiet komendant główny Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. Tomasz Połuch złożył życzenia paniom służącym i pracującym w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej.


8 marca to wyjątkowy dzień nie tylko dla kobiet. To szczególny dzień również dla panów, którzy mają okazję, by złożyć życzenia płci pięknej i podziękować za codzienną pracę, wsparcie i uśmiech.

Z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie komendanta głównego Żandarmerii Wojskowej i kierowniczej kadry z paniami służącymi i pracującymi w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej. Generał Połuch podziękował za profesjonalizm i zaangażowanie, jakie widzi każdego dnia oraz życzył sukcesów i satysfakcji z pracy wykonywanej na rzecz Żandarmerii Wojskowej.

Wasza praca i atmosfera, jaką tworzycie podczas realizacji codziennych zadań, są bezcenne. Jesteście niezastąpione i bardzo się cieszę, że ilość pań w szeregach Żandarmerii Wojskowej z roku na rok wzrasta. To dla mnie powód do dumy, że formacja cieszy się tak dużym zainteresowaniem kobiet. To również sygnał, że panie pozytywnie oceniają warunki służby i pracy w Żandarmerii Wojskowej – powiedział gen. bryg. Tomasz Połuch.

Ponadto komendant główny Żandarmerii Wojskowej życzył paniom zdrowia, samych udanych dni, dużo uśmiechu oraz szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym. Na zakończenie wręczył wszystkim uczestniczkom spotkania czerwone róże.

 

Tekst: Sylwia Guzowska, foto: Szymon Toton

 

Dołączona galeria zdjęć: Dzień Kobiet w KGŻW
generuj pdf
Kontakt

Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857300
fax. 261857325
kgzw.sekretariat@ron.mil.pl

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane