Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
11 maja 2018
Został Liderem Profilaktyki ŻW 2018
11 maja odbył się finał V edycji konkursu „Lider Profilaktyki ŻW 2018”, którego celem jest wyróżnienie żołnierzy Żandarmerii Wojskowej wyróżniających się wybitnymi osiągnięciami i umiejętnościami w realizacji pracy profilaktycznej.


„Lider Profilaktyki” to przedsięwzięcie organizowane corocznie przez Oddział Profilaktyki Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej. Jego celem jest promowanie działalności profilaktycznej na rzecz utrzymania dyscypliny wojskowej w Siłach Zbrojnych RP. Tegoroczna edycja konkursu została poświęcona działalności służbowej związanej z kontrolą ochrony obiektów wojskowych oraz opracowaniem i uruchomieniem ewidencji zrealizowanych czynności w Elektronicznej bazie danych skontrolowanych obiektów.

Rozstrzygnięcia i oceny wniosków konkursowych dokonała komisja powołana rozkazem KGŻW. Tytułem „Lider Profilaktyki ŻW 2018” i nagrodą uznaniową został wyróżniony st. chor. sztab. Sylwester Lipiński z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Gdyni. II miejsce zajął st. chor. sztab. Radosław Lemiecha z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Lublinie, a III – st. chor. Jacek Bańkowski z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim.

Komendant Główny Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. Tomasz Połuch podziękował wyróżnionym żołnierzom za zaangażowanie, inicjatywę w działaniu i właściwą realizację zadań służbowych, która przekłada się na budowanie pozytywnego wizerunku Żandarmerii Wojskowej w Siłach Zbrojnych RP. Generał pogratulował laureatom uzyskanych wyróżnień, a w szczególności zwycięzcy konkursu st. chor. sztab. Sylwestrowi Lipińskiemu.

 

Tekst: płk Wojciech Łomnicki, fot.: Sylwia Guzowska

Dołączona galeria zdjęć: „Lider Profilaktyki ŻW 2018”
generuj pdf
Kontakt

Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857300
fax. 261857325
kgzw.sekretariat@ron.mil.pl

    
Jednostki Podporządkowane